CENNIK

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualny CENNIK (ceny pobytu w okresie Świąt, wakacji / ferii, długich weekendów ustalane są indywidualnie) oraz REGULAMIN, z którego treścią uprzejmie prosimy o zapoznanie się, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

CENNIK 2022

***

REZERWACJE MINIMUM 3 NOCE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Apartament 4 osobowy z łazienką

250 PLN /doba

Pokoje 2-3 osobowe z łazienką ogólnodostępną

50 PLN / os. / doba

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Dzieci do lat 3 (śpiące w łóżku z rodzicami) bezpłatnie

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Wyżywienie: we własnym zakresie

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Informujemy, iż z uwagi na osoby z alergią – zwierzęta nie są akceptowane.

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

REGULAMIN POBYTU GOŚCI

§ 1

1. Rezerwacje przyjmowane są osobiście, telefonicznie lub mailowo.
2. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przedpłaty przez Gościa w wysokości 30% wartości całości kwoty (w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji wstępnej) wyliczonej na podstawie obowiązującego cennika wpłaconej na wskazane konto. Przed wpłaceniem zaliczki prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub mailowe.
3. W przypadku odwołania rezerwacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

§ 2
1. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 13.00 w dniu przyjazdu a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W razie późnych godzin przybycia w dniu zameldowania, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie tego faktu telefonicznie.
2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. Brak możliwości płatności kartą.
3. Podczas meldowania w celu potwierdzenia tożsamości, Gość ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz. U. z 2001 r. nr 87 poz.960).
4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić Gospodarzowi do godz. 8.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Życzenie przedłużenia pobytu może zostać uwzględnione w miarę możliwości.
5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn od nas niezależnych, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

§ 3
1. W cenę noclegu wliczony jest parking, pościel, łazienka, dostęp do internetu, węgiel na grilla, drewno na ognisko.
2. Do Państwa dyspozycji oddajemy niestrzeżony monitorowany parking zamykany na noc. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.
3. Hasło do Wi-Fi udostępniane jest na życzenia Gościa.

§ 4
1. Wydawany jest jeden klucz do pokoju.
2. Opłata za zgubienie klucza wynosi 50 PLN.

§ 5
1. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
2. Palić można wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych na zewnątrz obiektu.
3. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

§ 6
1. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 6.00. W czasie ciszy nocnej osoby przebywające na terenie nieruchomości mają obowiązek tak się zachowywać, by nie zakłócać spokoju innych gości.
2. Osoby niezameldowane w obiekcie mają obowiązek opuszczenia posesji do godz. 20.00.

§ 7
1. W okresie grzewczym Goście obowiązani są do zamykania okien na czas wyjazdu poza posesję.
2. Pozostawienie otwartego okna przy włączonym kaloryferze, może skutkować obciążeniem Gościa dodatkowymi kosztami.

§ 8
1. W tzw. częściach wspólnych (kuchnia, łazienka, hol, taras, parking, ogród), prosimy o zachowanie porządku i czystości.

§ 9
1. Gość powinien powiadomić Gospodarza o wystąpieniu szkody w pokoju (posesji) lub o jej stwierdzeniu.
2. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.

§ 10
1. Gospodarz może odmówić zakwaterowania lub też wykwaterować w trakcie trwającego pobytu, Gościa, którego zachowanie naruszyło regulamin lub w inny sposób naruszało reguły współżycia społecznego. Należność za pobyt nie podlega wówczas zwrotowi.

§ 11
1. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa mogą na jego prośbę zostać odesłane na jego koszt na adres przez niego wskazany.

Życzymy miłego pobytu!